Kayıt Ol

  ya da  

Giriş Yap

Bim Artık Apple iPhone X Satacak


bim apple iphone x

Yazar: gokmeneskin | Görüntülenme: 2890 | Eklenme Tarihi: 05 Mart 2018Aynı ürünleri daha hesaplı satmasınla bilinen BİM marketleri genelde daha ucuz ürünleri daha ucuza satardı. Apple iPhone X satacağını duyurması ile herkesi şaşırtmış oldu.


Hesaplı ürünler denilinde ülkenin en büyük market zincirlerinden birisi olan BİM A.Ş. bu sefer herkesi şaşırtacak gibi. Apple Türkiye sitesinde 6.099₺ olan iPhone X modelini 4.999₺'ye yani 1.100₺ indirimle satacağını belirtti. BİM'de genelde daha çok kişiye hitap edecek ortalama fiyatlardaki ürünler piyasadan daha ucuza satılırdı ve BİM, A101 gibi market zincirleri bu yönleriyle bilinmekteydi. BİM bu algıyı ortadan kaldıracak en büyük hamleyi BİM Aktüel'de iPhone X yayınlayarak yaptı bence. Çünkü ülkemizde en pahalı telefon olarak nam salmış olan Apple'ın amiral gemisi iPhone X modelinin bundan 1 gün önce dahi BİM'de satılacağını söyleseler kesinlikle inanmazdım. Artık Apple Store'ların önündeki kuyruklara, Zorlu Center'ın önündeki kuyruklara Cuma sabahları BİM önündeki kuyruklarda eklenecek.

iPhone X BİM'de ne zaman satılacak?

09 Mart 2018'de iPhone X satışları BİM'de başlıyor. Stoklarla sınırlı olan bu indirimli satışla ilgili Cuma gecesinden kuyruğa geçmenizi öneririm.